Schlüter STRRO45E Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 2500 mm - 4.5 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRRO45E
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-E z Schlüter STRRO45E Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 2500 mm - 4.5 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 4.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRRO45E Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 2500 mm - 4.5 mm - 0.8 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 4.5 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 4,5 mm
  • Masa brutto: 0,434 kg
  • Masa netto: 0,434 kg
  • Grubość: 0,8 mm