Schlüter STRRAKEG21BW Balkonowy profil brzegowy z okapnikiem BARA-RAKEG Biel brylantowa - 2500 mm - 53 mm - 21 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRRAKEG21BW
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RAKEG z Schlüter STRRAKEG21BW Balkonowy profil brzegowy z okapnikiem BARA-RAKEG Biel brylantowa - 2500 mm - 53 mm - 21 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
Schlüter STRRAKEG21BW Balkonowy profil brzegowy z okapnikiem BARA-RAKEG Biel brylantowa - 2500 mm - 53 mm - 21 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RAKEG
  • Kolor: Biel brylantowa
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 5.3 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Biel brylantowa
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 53 mm
  • Wysokość: 21 mm