Schlüter STRIV/RO125AT Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRIV/RO125AT
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-A z Schlüter STRIV/RO125AT Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STRIV/RO125AT Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 12.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-A
  • Kolor: Aluminium anodowane matowe tytan
  • Materiał: Aluminium
Schlüter-RONDEC to seria narożników zewnętrznych i wewnętrznych z kątem 90° z litego aluminium lub imitacji metalowego odlewu ciśnieniowego. Łączniki RONDEC-A/V pasują do profili RONDEC i QUADEC, z wyjątkiem H = 6 mm, gdzie oferowany jest łącznik RONDEC lub QUADEC.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane matowe tytan
  • Wysokość: 12,5 mm