Schlüter STRIV/RO125AMGB Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane szczotkowane mosiądz - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRIV/RO125AMGB
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-A z Schlüter STRIV/RO125AMGB Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane szczotkowane mosiądz - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STRIV/RO125AMGB Narożnik wewnętrzny 90st, lite aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane szczotkowane mosiądz - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-A
  • Kolor: Aluminium anodowane szczotkowane mosiądz
  • Materiał: Aluminium
Schlüter-RONDEC to narożniki zewnętrzne i wewnętrzne z kątem 90° z litego aluminium lub imitacji metalowego odlewu ciśnieniowego. Łączniki RONDEC-A/V pasują do profili RONDEC i QUADEC, z wyjątkiem H = 6 mm.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane szczotkowane mosiądz
  • Wysokość: 12,5 mm