Schlüter STREV/J125TSI Narożnik zewnętrzny z kątem 90st, aluminium z powłoką strukturalną JOLLY-TS Aluminium z powłoką strukturalną kość słoniowa - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREV/J125TSI
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-JOLLY-TS z Schlüter STREV/J125TSI Narożnik zewnętrzny z kątem 90st, aluminium z powłoką strukturalną JOLLY-TS Aluminium z powłoką strukturalną kość słoniowa - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STREV/J125TSI Narożnik zewnętrzny z kątem 90st, aluminium z powłoką strukturalną JOLLY-TS Aluminium z powłoką strukturalną kość słoniowa - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-JOLLY-TS
  • Kolor: Aluminium z powłoką strukturalną kość słoniowa
  • Materiał: Aluminium
Schlüter-JOLLY-TS/EV to narożniki zewnętrzne z kątem 90° pasujące do profili JOLLY z powłoką strukturalną TRENDLINE, dostępne w różnych powierzchniach. W opakowaniu dla narożników 6–11 mm znajduje się 1 narożnik i 4 łączniki, a dla narożników 12,5–21 mm - 1 narożnik i 8 łączników.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium z powłoką strukturalną kość słoniowa
  • Wysokość: 12,5 mm