Schlüter STRDFP10/250 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 2500 mm - 10 mm - 100 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRDFP10/250
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-DFP z Schlüter STRDFP10/250 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 2500 mm - 10 mm - 100 mm.
  • Produkt wykonany jest z PE (polietylen).
Schlüter STRDFP10/250 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 2500 mm - 10 mm - 100 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-DFP
  • Materiał: PE (polietylen)
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 1.0 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 10 mm