Schlüter STRDFP10/100 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 1000 mm - 10 mm - 100 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRDFP10/100
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-DFP z Schlüter STRDFP10/100 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 1000 mm - 10 mm - 100 mm.
  • Produkt wykonany jest z PE (polietylen).
Schlüter STRDFP10/100 Profil dylatacyjny kompensujący rozszerzanie ze stopką klejącą DILEX-DFP - 1000 mm - 10 mm - 100 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-DFP
  • Materiał: PE (polietylen)
  • Długość: 100.0 cm
  • Szerokość: 1.0 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Długość: 1 m
  • Szerokość: 10 mm