Schlüter STRR/RWL40BW Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Biel brylantowa - 2500 mm - 40 mm - 1.45 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RWL40BW
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RWL z Schlüter STRR/RWL40BW Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Biel brylantowa - 2500 mm - 40 mm - 1.45 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 40 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RWL40BW Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Biel brylantowa - 2500 mm - 40 mm - 1.45 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RWL
  • Kolor: Biel brylantowa
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 40 mm
  • Grubość: 0.145 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Biel brylantowa
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 40 mm
  • Masa brutto: 0,94 kg
  • Masa netto: 0,94 kg
  • Grubość: 1,45 mm