Schlüter STRR/RWL15AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Antracytowoszary - 2500 mm - 15 mm - 1.45 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RWL15AG
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RWL z Schlüter STRR/RWL15AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Antracytowoszary - 2500 mm - 15 mm - 1.45 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 15 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/RWL15AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RWL Antracytowoszary - 2500 mm - 15 mm - 1.45 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RWL
  • Kolor: Antracytowoszary
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 15 mm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Antracytowoszary
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 15 mm
  • Masa brutto: 0,744 kg
  • Masa netto: 0,744 kg
  • Grubość: 1,45 mm