Schlüter STRR/RW75GM Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Szary metaliczny - 2500 mm - 75 mm - 1.45 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RW75GM
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RW z Schlüter STRR/RW75GM Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Szary metaliczny - 2500 mm - 75 mm - 1.45 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 75 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RW75GM Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Szary metaliczny - 2500 mm - 75 mm - 1.45 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RW
  • Kolor: Szary metaliczny
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 75 mm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary metaliczny
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 75 mm
  • Masa brutto: 1,283 kg
  • Masa netto: 1,283 kg
  • Grubość: 1,45 mm