Schlüter STRR/RW30AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Antracytowoszary - 2500 mm - 30 mm - 1.45 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RW30AG
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RW z Schlüter STRR/RW30AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Antracytowoszary - 2500 mm - 30 mm - 1.45 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 30 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/RW30AG Profil zakończeniowy w kształcie kątownika BARA-RW Antracytowoszary - 2500 mm - 30 mm - 1.45 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RW
  • Kolor: Antracytowoszary
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 30 mm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Antracytowoszary
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 30 mm
  • Masa brutto: 0,891 kg
  • Masa netto: 0,891 kg
  • Grubość: 1,45 mm