Schlüter STRR/RO125TSC Profil zakończeniowy z powłoką strukturalną TRENDLINE RONDEC-TS Aluminium z powłoką strukturalną kremowe - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RO125TSC
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-TS z Schlüter STRR/RO125TSC Profil zakończeniowy z powłoką strukturalną TRENDLINE RONDEC-TS Aluminium z powłoką strukturalną kremowe - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RO125TSC Profil zakończeniowy z powłoką strukturalną TRENDLINE RONDEC-TS Aluminium z powłoką strukturalną kremowe - 2500 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-TS
  • Kolor: Aluminium z powłoką strukturalną kremowe
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium z powłoką strukturalną kremowe
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm