Schlüter STRR/RO125MGS/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC Grafitowoczarny matowy - 3000 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RO125MGS/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-AC z Schlüter STRR/RO125MGS/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC Grafitowoczarny matowy - 3000 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Profil o wymiarze 3.0 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RO125MGS/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC Grafitowoczarny matowy - 3000 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-AC
  • Kolor: Grafitowoczarny matowy
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Grafitowoczarny matowy
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm