Schlüter STRR/RO125E/300 Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RO125E/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-E z Schlüter STRR/RO125E/300 Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
  • Profil o wymiarze 3.0 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RO125E/300 Zaokrąglony profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej RONDEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,02 kg
  • Masa netto: 1,02 kg
  • Grubość: 0,8 mm