Schlüter STRR/RO125AK Zaokrąglony profil wykończeniowy z anodowanego aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe miedź - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/RO125AK
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-A z Schlüter STRR/RO125AK Zaokrąglony profil wykończeniowy z anodowanego aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe miedź - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/RO125AK Zaokrąglony profil wykończeniowy z anodowanego aluminium RONDEC-A Aluminium anodowane matowe miedź - 2500 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-A
  • Kolor: Aluminium anodowane matowe miedź
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane matowe miedź
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm