Schlüter STRR/Q45BW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biel brylantowa - 2500 mm - 4.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q45BW
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-AC z Schlüter STRR/Q45BW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biel brylantowa - 2500 mm - 4.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 4.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/Q45BW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biel brylantowa - 2500 mm - 4.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-AC
  • Kolor: Biel brylantowa
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 4.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Biel brylantowa
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 4,5 mm