Schlüter STRR/Q45AT Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 2500 mm - 4.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q45AT
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-A z Schlüter STRR/Q45AT Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 2500 mm - 4.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 4.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/Q45AT Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane matowe tytan - 2500 mm - 4.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-A
  • Kolor: Aluminium anodowane matowe tytan
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 4.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane matowe tytan
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 4,5 mm