Schlüter STRR/Q125W/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biały - 3000 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q125W/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-AC z Schlüter STRR/Q125W/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biały - 3000 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Profil o wymiarze 3.0 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRR/Q125W/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Biały - 3000 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-AC
  • Kolor: Biały
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Biały
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm