Schlüter STRR/Q125PG Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Szary pastelowy - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q125PG
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-AC z Schlüter STRR/Q125PG Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Szary pastelowy - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/Q125PG Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium QUADEC-AC Szary pastelowy - 2500 mm - 12.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-AC
  • Kolor: Szary pastelowy
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary pastelowy
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm