Schlüter STRR/Q125EB Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q125EB
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-E z Schlüter STRR/Q125EB Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/Q125EB Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 0.8 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-E
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 0,8 kg
  • Masa netto: 0,8 kg
  • Grubość: 0,8 mm