Schlüter STRR/Q125E/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q125E/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-E z Schlüter STRR/Q125E/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
  • Wymiary profilu 3.0 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/Q125E/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian QUADEC-E Stal nierdzewna - 3000 mm - 12.5 mm - 0.8 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 0,96 kg
  • Masa netto: 0,96 kg
  • Grubość: 0,8 mm