Schlüter STRR/Q125AE/300 Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane – naturalne matowe - 3000 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/Q125AE/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-QUADEC-A z Schlüter STRR/Q125AE/300 Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane – naturalne matowe - 3000 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 3.0 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/Q125AE/300 Profil zakończeniowy z anodowanego aluminium QUADEC-A Aluminium anodowane – naturalne matowe - 3000 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-QUADEC-A
  • Kolor: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm