Schlüter STRR/ES125EB/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej z ogranicznikiem spoiny SCHIENE-ES Stal nierdzewna szczotkowana - 3000 mm - 12.5 mm - 0.9 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRR/ES125EB/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-SCHIENE-ES z Schlüter STRR/ES125EB/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej z ogranicznikiem spoiny SCHIENE-ES Stal nierdzewna szczotkowana - 3000 mm - 12.5 mm - 0.9 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
  • Wymiary profilu 3.0 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRR/ES125EB/300 Profil zakończeniowy ze stali nierdzewnej z ogranicznikiem spoiny SCHIENE-ES Stal nierdzewna szczotkowana - 3000 mm - 12.5 mm - 0.9 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-SCHIENE-ES
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
  • Grubość: 0.09 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 0,72 kg
  • Masa netto: 0,72 kg
  • Grubość: 0,9 mm