Schlüter STRNB10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Brąz orzechowy - 2500 mm - 52 mm - 10 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRNB10B
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRNB10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Brąz orzechowy - 2500 mm - 52 mm - 10 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STRNB10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Brąz orzechowy - 2500 mm - 52 mm - 10 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-TREP-S/-B
  • Kolor: Brąz orzechowy
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 5.2 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Brąz orzechowy
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 52 mm
  • Wysokość: 10 mm