Schlüter STRMC125 Profil zakończeniowy z chromowanego mosiądzu JOLLY-MC Mosiądz chromowany - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRMC125
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-JOLLY-MC z Schlüter STRMC125 Profil zakończeniowy z chromowanego mosiądzu JOLLY-MC Mosiądz chromowany - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Mosiądz.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRMC125 Profil zakończeniowy z chromowanego mosiądzu JOLLY-MC Mosiądz chromowany - 2500 mm - 12.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-JOLLY-MC
  • Kolor: Mosiądz chromowany
  • Materiał: Mosiądz
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Mosiądz chromowany
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm