Schlüter STRLTD165AE Dekoracyjny profil mocujący LIPROTEC-D Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 16.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRLTD165AE
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-LIPROTEC-D z Schlüter STRLTD165AE Dekoracyjny profil mocujący LIPROTEC-D Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 16.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 16.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRLTD165AE Dekoracyjny profil mocujący LIPROTEC-D Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 16.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-LIPROTEC-D
  • Kolor: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 16.5 mm
Schlüter-LIPROTEC-D to wysokogatunkowy dekoracyjny profil mocujący umożliwiający uzyskanie efektów świetlnych wokół obiektów dekoracyjnych, umożliwiający mocowanie różnych materiałów dekoracyjnych oraz taśm LED. Zaprojektowany z myślą o obszarze ściennym, wykonany z aluminium anodowanego, posiada powierzchnię osadzenia o szerokości 6 mm i umożliwia łatwą wymianę źródeł światła w stanie wbudowanym.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 16,5 mm
  • Masa brutto: 0,993 kg
  • Masa netto: 0,993 kg
  • Wysokość montażu: 20 mm