Schlüter STRK50V2A/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 1500 mm - 50 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRK50V2A/150
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-K z Schlüter STRK50V2A/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 1500 mm - 50 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRK50V2A/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 1500 mm - 50 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-K
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 150.0 cm
  • Szerokość: 5.0 cm
  • Grubość: 0.1 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 1,5 m
  • Szerokość: 50 mm
  • Masa brutto: 1,2 kg
  • Masa netto: 1,2 kg
  • Grubość: 1 mm