Schlüter STRK32V4A/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 2000 mm - 32 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRK32V4A/200
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-K z Schlüter STRK32V4A/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 2000 mm - 32 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna V4A.
Schlüter STRK32V4A/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 2000 mm - 32 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-K
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna V4A
  • Długość: 200.0 cm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2 m
  • Szerokość: 32 mm
  • Masa brutto: 1,218 kg
  • Masa netto: 1,218 kg
  • Grubość: 1 mm