Schlüter STRK32V2AEB/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 1500 mm - 32 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRK32V2AEB/150
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-K z Schlüter STRK32V2AEB/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 1500 mm - 32 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRK32V2AEB/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 1500 mm - 32 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-K
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 150.0 cm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 1,5 m
  • Szerokość: 32 mm
  • Masa brutto: 0,71 kg
  • Masa netto: 0,71 kg
  • Grubość: 1 mm