Schlüter STRK15V2AEB/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 2000 mm - 15 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRK15V2AEB/200
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-K z Schlüter STRK15V2AEB/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 2000 mm - 15 mm - 0.6 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRK15V2AEB/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna szczotkowana - 2000 mm - 15 mm - 0.6 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-K
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 200.0 cm
  • Szerokość: 1.5 cm
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 2 m
  • Szerokość: 15 mm
  • Masa brutto: 0,286 kg
  • Masa netto: 0,286 kg
  • Grubość: 0,6 mm