Schlüter STRK15V2A/300 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 3000 mm - 15 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRK15V2A/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-K z Schlüter STRK15V2A/300 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 3000 mm - 15 mm - 0.6 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRK15V2A/300 Profil narożny ze stali nierdzewnej do późniejszego naklejenia ECK-K Stal nierdzewna - 3000 mm - 15 mm - 0.6 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-K
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 300.0 cm
  • Szerokość: 1.5 cm
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 3 m
  • Szerokość: 15 mm
  • Masa brutto: 0,412 kg
  • Masa netto: 0,412 kg
  • Grubość: 0,6 mm