Schlüter STRI90/SS90EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 50.5 mm - 9 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRI90/SS90EB39
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-SCHIENE-STEP-EB z Schlüter STRI90/SS90EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 50.5 mm - 9 mm - 0.6 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STRI90/SS90EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 50.5 mm - 9 mm - 0.6 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-SCHIENE-STEP-EB
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Szerokość: 50,5 mm
  • Wysokość: 9 mm
  • Masa brutto: 0,014 kg
  • Masa netto: 0,013 kg
  • Grubość: 0,6 mm
  • Wysokość montażu: 39 mm