Schlüter STRI90/SS125EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 54.8 mm - 12.5 mm - 0.6 mm