Schlüter STRI90/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRI90/SS110EB39
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-SCHIENE-STEP-EB z Schlüter STRI90/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRI90/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-SCHIENE-STEP-EB
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Szerokość: 52,5 mm
  • Wysokość: 11 mm
  • Masa brutto: 0,014 kg
  • Masa netto: 0,013 kg
  • Grubość: 0,6 mm
  • Wysokość montażu: 39 mm