Schlüter STRI135/SS125EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 54.8 mm - 12.5 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRI135/SS125EB39
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-SCHIENE-STEP-EB z Schlüter STRI135/SS125EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 54.8 mm - 12.5 mm - 0.6 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STRI135/SS125EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 54.8 mm - 12.5 mm - 0.6 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Szerokość: 54,8 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 0,015 kg
  • Masa netto: 0,014 kg
  • Grubość: 0,6 mm
  • Wysokość montażu: 39 mm