Schlüter STRI135/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRI135/SS110EB39
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-SCHIENE-STEP-EB z Schlüter STRI135/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STRI135/SS110EB39 narożnik wewnętrzny 135st, stal nierdzewna V2A szczotkowana SCHIENE-STEP-EB Stal nierdzewna szczotkowana - 52.5 mm - 11 mm - 0.6 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-SCHIENE-STEP-EB
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Szerokość: 52,5 mm
  • Wysokość: 11 mm
  • Masa brutto: 0,015 kg
  • Masa netto: 0,014 kg
  • Grubość: 0,6 mm
  • Wysokość montażu: 39 mm