Schlüter STRHKUR10E Profil wklęsły do różnych grubości posadzki DILEX-HKU Stal nierdzewna - 2500 mm - 10 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRHKUR10E
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-HKU z Schlüter STRHKUR10E Profil wklęsły do różnych grubości posadzki DILEX-HKU Stal nierdzewna - 2500 mm - 10 mm - 0.8 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 10 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRHKUR10E Profil wklęsły do różnych grubości posadzki DILEX-HKU Stal nierdzewna - 2500 mm - 10 mm - 0.8 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-HKU
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 10 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 10 mm
  • Masa brutto: 0,667 kg
  • Masa netto: 0,667 kg
  • Grubość: 0,8 mm