Schlüter STRGS10SE Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 26 mm - 10 mm - 0.6 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRGS10SE
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRGS10SE Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 26 mm - 10 mm - 0.6 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRGS10SE Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 26 mm - 10 mm - 0.6 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-TREP-S/-B
  • Kolor: Grafitowoczarny
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 2.6 cm
  • Grubość: 0.06 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Grafitowoczarny
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 26 mm
  • Wysokość: 10 mm
  • Masa brutto: 1,383 kg
  • Masa netto: 1,383 kg
  • Grubość: 0,6 mm