Schlüter STRGS10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 52 mm - 10 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRGS10B
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRGS10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 52 mm - 10 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
Schlüter STRGS10B Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Grafitowoczarny - 2500 mm - 52 mm - 10 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-TREP-S/-B
  • Kolor: Grafitowoczarny
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 5.2 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Grafitowoczarny
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 52 mm
  • Wysokość: 10 mm