Schlüter STRFL125EB Profil schodowy w stylu florenckim TREP-FL Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 12.5 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRFL125EB
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-FL z Schlüter STRFL125EB Profil schodowy w stylu florenckim TREP-FL Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 12.5 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRFL125EB Profil schodowy w stylu florenckim TREP-FL Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 12.5 mm - 12.5 mm - 0.8 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-TREP-FL
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 1.25 cm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 12,5 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,208 kg
  • Masa netto: 1,208 kg
  • Grubość: 0,8 mm