Schlüter STRF45AE Profil wykończeniowy z anodowanego aluminium FINEC-AE Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 4.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRF45AE
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-FINEC-AE z Schlüter STRF45AE Profil wykończeniowy z anodowanego aluminium FINEC-AE Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 4.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 4.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRF45AE Profil wykończeniowy z anodowanego aluminium FINEC-AE Aluminium anodowane – naturalne matowe - 2500 mm - 4.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-FINEC-AE
  • Kolor: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 4.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Aluminium anodowane – naturalne matowe
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 4,5 mm