Schlüter STRF25MBW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC Biel brylantowa matowa - 2500 mm - 2.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRF25MBW
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-FINEC-AC z Schlüter STRF25MBW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC Biel brylantowa matowa - 2500 mm - 2.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 2.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRF25MBW Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC Biel brylantowa matowa - 2500 mm - 2.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-FINEC-AC
  • Kolor: Biel brylantowa matowa
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 2.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Biel brylantowa matowa
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 2,5 mm