Schlüter STREKSA185PG Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 18.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREKSA185PG
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-KSA z Schlüter STREKSA185PG Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 18.5 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STREKSA185PG Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 18.5 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-KSA
  • Kolor: Szary pastelowy
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary pastelowy
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 12 mm
  • Wysokość: 18,5 mm
  • Masa brutto: 1,085 kg
  • Masa netto: 1,085 kg
  • Grubość: 1 mm