Schlüter STREKSA125PG/V4A Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREKSA125PG/V4A
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-KSA z Schlüter STREKSA125PG/V4A Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna V4A.
Schlüter STREKSA125PG/V4A Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary pastelowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-KSA
  • Kolor: Szary pastelowy
  • Materiał: Stal nierdzewna V4A
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary pastelowy
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 12 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,032 kg
  • Masa netto: 1,032 kg
  • Grubość: 1 mm