Schlüter STREKSA125HB Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Jasnobeżowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREKSA125HB
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-KSA z Schlüter STREKSA125HB Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Jasnobeżowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STREKSA125HB Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Jasnobeżowy - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-KSA
  • Kolor: Jasnobeżowy
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Jasnobeżowy
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 12 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,032 kg
  • Masa netto: 1,032 kg
  • Grubość: 1 mm