Schlüter STREKSA125G Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREKSA125G
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-KSA z Schlüter STREKSA125G Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STREKSA125G Profil połączeniowy z ochroną krawędzi DILEX-KSA Szary - 2500 mm - 12 mm - 12.5 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-KSA
  • Kolor: Szary
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 1.2 cm
  • Grubość: 0.1 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 12 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,032 kg
  • Masa netto: 1,032 kg
  • Grubość: 1 mm