Schlüter STREHKU11/O11 Profil wklęsły ze stali nierdzewnej V2A wzgl. V4A DILEX-EHK Stal nierdzewna - 2500 mm - 11 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREHKU11/O11
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-DILEX-EHK z Schlüter STREHKU11/O11 Profil wklęsły ze stali nierdzewnej V2A wzgl. V4A DILEX-EHK Stal nierdzewna - 2500 mm - 11 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 11 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STREHKU11/O11 Profil wklęsły ze stali nierdzewnej V2A wzgl. V4A DILEX-EHK Stal nierdzewna - 2500 mm - 11 mm - 0.8 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-DILEX-EHK
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 11 mm
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 11 mm
  • Masa brutto: 1,236 kg
  • Masa netto: 1,236 kg
  • Grubość: 0,8 mm
  • Wysokość montażu: 11 mm