Schlüter STRE90/RW150E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 150 mm - 1.25 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE90/RW150E
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RW z Schlüter STRE90/RW150E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 150 mm - 1.25 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRE90/RW150E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 150 mm - 1.25 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RW
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Grubość: 0.125 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Wysokość: 15 cm
  • Masa brutto: 1,03 kg
  • Masa netto: 0,9 kg
  • Grubość: 1,25 mm