Schlüter STRE90/RW120E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 120 mm - 1.25 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE90/RW120E
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RW z Schlüter STRE90/RW120E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 120 mm - 1.25 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STRE90/RW120E Narożnik zewnętrzny 90st, stal nierdzewna V2A BARA-RW - 120 mm - 1.25 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RW
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Grubość: 0.125 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Wysokość: 12 cm
  • Masa brutto: 0,88 kg
  • Masa netto: 0,75 kg
  • Grubość: 1,25 mm