Schlüter STRE90/RHA50PG Narożnik zewnętrzny 90st BARA-RHA Szary pastelowy - 50 mm - 0.8 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE90/RHA50PG
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-BARA-RHA z Schlüter STRE90/RHA50PG Narożnik zewnętrzny 90st BARA-RHA Szary pastelowy - 50 mm - 0.8 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STRE90/RHA50PG Narożnik zewnętrzny 90st BARA-RHA Szary pastelowy - 50 mm - 0.8 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-BARA-RHA
  • Kolor: Szary pastelowy
  • Materiał: Aluminium
  • Grubość: 0.08 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Szary pastelowy
  • Wysokość: 50 mm
  • Masa brutto: 0,007 kg
  • Masa netto: 0,005 kg
  • Grubość: 0,8 mm